Seferihisar'da Acil Çözüm bekleyenler
Reklam
Reklam
Ezgi Yeşil

Ezgi Yeşil

Mercek

Seferihisar'da Acil Çözüm bekleyenler

23 Temmuz 2019 - 13:23

Seferihisar İlçe Emniyet Müdürü’nün, aldığı önlemlerle ilçede asayişi sağlamakta ve trafik kontrol noktasında büyük başarı kaydettiğini görüyoruz.
Dileğimiz, isteğimiz; Seferihisar Atatürk Caddesinden başlamak üzere merkez hastane yolu güzergâhındaki otobüs ve minibüs hattının geçtiği  sokak ve caddelerde gelişi güzel, hatta duble olmak üzere sorumsuzca park eden vasıta sahipleri, kaldırımda yürümekte zorlanan yayalar için de bir an önce çözüm olsun istiyoruz.
Hıdırlık mahallesi Nejat hepkon caddesi alanında yaşanan otobüs, minibüs özellikle de Ambulans yolu olması sebebiyle cadde adeta trafik karmaşası hali alıyor. Bu konuya en yetkili isimlerin Şoförler Odasına, İlçe Emniyetin de bir an önce trafiğe bir çözüm bulmalarını istiyoruz.  Zira yaz sebebiyle artan nüfus artışı her geçen gün artmakta.
Yıllarca hemen hemen her sayıda yer verdiğimiz Sanayi kavşağı yapılmasına yönelik haberlere yer vermiştik. Bunun ile ilgili de umuyoruz bir an önce çalışma başlatılmış olur. Bu yol üzerinde kötü bir kaza olmadan sık sık kontrol yapmaları gerektiğine inanıyoruz. Umarız dile getirdiğimiz bu konularda yukarıda belirttiğimiz kurumların yetkilileri gerekeni yaparlar.
Gelelim İzmir caddesine herkesin bildiği gibi en çok kullanılan bir alan, bu alanda Seferihisar Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak asfalt yol çalışmaları yapıldı. Yollar daha geniş ve ferah bir alana sahip oldu. Umuyoruz her mahalle sokak ve caddelerde bozuk yol olmaz.
TEŞEKKÜR
Özveri ve başarılarından dolayı Seferihisar Belediye Başkanı Sayın İsmail Yetişkin’in göreve geldiği günden beri Seferihisar’ın mümkün olduğu her sorunlarını vatandaşları dinleyerek çözüme kavuşturduğunu görüyoruz. Daha güzel ve yaşanabilir bir Seferihisar için elini vicdanına koyan memleketine sahip çıkan her kim olursa olsun önceliği hizmet olan kişileri de kutluyorum.