Oluşum Haber 7. Yaşında
Reklam
Reklam
Ezgi Yeşil

Ezgi Yeşil

Mercek

Oluşum Haber 7. Yaşında

06 Mayıs 2020 - 11:51

  İlk günkü heyecanla aynı aşkla çalıştığımız Oluşum Haber gazetemiz siz değerli okuyucular ile birlikte büyümeye devam ediyor.
Kurulduğu günden beri çizgisinden şaşmadan, hedefinden ödün vermeden yoluna devam eden yerel gazetemiz olan Oluşum Haber gazetemiz 7. yaşını kutluyor.
   Köylünün, esnafın, memurun, işçinin, çalışanın, emeklinin kısacası herkesin sesi; Seferihisar ve yarım adanın dili Seferihisar’ın sözü, olmaya devam eden gazetemiz sizlerle daha da güçleniyor.
   Herhangi bir siyasi yapılanmanın güdümünde olmadan tarafsızlığını koruyarak her kesime aynı mesafede duran, her karanlığı aydınlatmada öne çıkan ve mensubu bulunduğu yöremiz halkına hizmette sınır tanımayan bir gazetedir Oluşum Haber..
   Yerel gazetelerin kendi imkânları ile ayakta kalmaları çok da kolay olmamasına rağmen; Gazeteniz Oluşum Haber kurulduğu günden bu güne aralıksız yayın hayatına devam ediyorsa, bunun sırrı gazetemizin basın yayın ilkelerine bağlı, dürüst ve tarafsız yayınlarının yanında siz değerli okuyucularının da payı olduğunu düşünüyorum.
   Kısıtlı imkânlarla yayın hayatını sürdürmeye çalışarak yerel gazetecilikte başarıyı yakalarken genel konularda da halkımızı aydınlatmaya çalışan ve her biri birbirinden değerli yazarları ile de değişik konularda ülkemizin ilçemizin nabzını tutmaya özen bir gazetedir Oluşum Haber gazeteniz.
   Yöremizin milli ve manevi değerlerine saygılı olmanın yanında aykırı yayın faaliyetlerinde bulunmayan magazin haberciliğinde durması gereken yeri bilen sporun değişik alanlarında olması gereken yerde olup sporseverlerin gönlünde taht kuran bir gazetedir Oluşum Haber gazeteniz.
   Yedi yıla yakın bir zamandır Oluşum´ da siz değerli okuyucularla beraber olmanın gururunu yaşıyorum. Aksi bir durum olmadığı sürece gazetemiz aracılığı ile beraberliğimiz devam edecektir.
   Oluşum Medya bünyesinde yayın hayatına devam ettiği sürece kazanan Seferihisar’ımız olacaktır.  Elinizdeki bu gazete bundan sonra da Yarımadanın gazetesi olmaya devam edecektir.
   Başta imtiyaz sahibi olmakla birlikte eşim Meriç Yeşil’e tüm görevli olan bizler kadar işlerini severek yapan Sevgili çalışma arkadaşlarımı da kutlarken, gazetemizin yayın hayatını sürdürmesinde matbaasından baskısına, montajından emek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum.
Birlikte nice 7 yıllara diliyorum.
Saygılarımla
Ezgi Yeşil