Gördüğünü paylaş, Susma...
Reklam
Reklam
Ezgi Yeşil

Ezgi Yeşil

Mercek

Gördüğünü paylaş, Susma...

27 Ağustos 2019 - 22:34

Videoyu gören biri olarak olayın aslını sizinle şöyle paylaşmak isterim. 

Henüz 10 yaşında bir çocuk arkadaş gruplarıyla alışverişler gelmişler kendi aralarında konuşup eğleniyorlar. O sırada uzaktan onları izleyen bir adam konuşma sohbetlerine dahil oluyor. Ve gözünü birine dikerek başlıyor sohbetine içine sonra şakalaşmak istiyor yakınlaşmak için o adam kıza dokunmak için sarılıyor. Kız arkadaş grubuyla gelen kız ne olduğunu anlayamıyor. Sonra tekrar şakalaşmak oyununu devam ederek kıza cinsel istismara devam ediyor kız karşı tezgaha geçiyor adam arkasından kızın beline sarılıyor. Daha sonra da tişörtün içine elini sokarak tacizini açık net gerçekleştiriyor. kız mağazadan ayrılarak olayın şokunda durumu ailesiyle paylaşıyor ve olaylar hepinizin bildiği nokta... 
gelelim asıl meseleye Burada ki tepki adamın ifadesi avukatının eşinin paylaştığı 10 yaşındaki çocuğun adama tuzak kurduğu ve bunu para için yaptığı.. ve olay ört pas edilmek istercesine kapatmaya  çalışıyor. Nasıl bir insansınız  ya Siz bu hareketi yaparken çarşıda rahat mı dolaşacağınızı zannediyorsunuz. Vicdanınız hiç mi sızlamayacak sizin de evladınız var. 
Bu ilçe de yaşanan çok acı bir durum umarım ki son olur. Ve bugün emniyetten aldığım bilgiye göre bir kişi daha cinsel taciz iddiasıyla adliyeye sevk edilmiş. O da Buca cezaevinde Bunlar yakalanan kısmı ya içimizde hala dolaşan sapıklar..