Reklam
Reklam

Nişancı; Ürkmez'i Ürkmez'den yöneteceğiz!

Cumhur ittifakı Seferihisar Belediye Başkan Adayı Hamit Nişancı Ürkmez Seçim Bürosu açılışında meydanları doldurdu.

Nişancı; Ürkmez'i Ürkmez'den yöneteceğiz!

Cumhur ittifakı Seferihisar Belediye Başkan Adayı Hamit Nişancı Ürkmez Seçim Bürosu açılışında meydanları doldurdu.

Nişancı; Ürkmez'i Ürkmez'den yöneteceğiz!
24 Mart 2019 - 01:54

Cumhur ittifakı Seferihisar Belediye Başkan Adayı Hamit Nişancı Ürkmez Seçim Bürosu açılışında meydanları doldurdu.

Cumhur İttifakı Adayı Seferihisar Belediye Başkan Adayı Hamit Nişancı Ürkmez Mitinginde vatandaşlarla buluştu. Seferihisar Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, MHP ilçe Başkanı Ahmet Şeremet, meclis üyeleri, ülkücü gençlerin de bulunduğu katılımda ilgi büyüktü.

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, “10 yıl önce Doğanbey ve Ürkmez beldeleri borçsuz ve kasasında parayla Seferihisar’a bağlandı. Şimdi bu beldelerin 120 milyon lira borcu var. Mandalina bahçeleriniz satılmak istendi. Ürkmez, Doğanbey üvey evlat muamelesi gördü. Biz, kalpten kalbe gönül köprüleri kuracağız. Yaptıkları mitingte 10 yılda yaptıklarını anlatamadılar. Çünkü onlar burda çalışmadılar. Reklam tanıtım yaptık diyorsunuz. Bu reklam tanıtımdan Ürkmez Doğanbey niye payını alamadı. Yüzlerce kez yurtdışına çıkanlar iki defa Ürkmez’e gelmedi” dedi.
 

Cumhur ittifakı adayı Nişancı yaptığı konuşmasında şunları söyledi: 2009’da Ürkmez belde iken seçimlere girdiğimizde Ürkmezli vatandaşlara sorduk, dertlerini dinledik. Sanayi sitesi, düğün salonu, altyapı dediler. Hiçbirşey yapılmamış. Aradan 10 yıl geçti hala aynı dertler. 10 yıl önceki dertler katlanarak artmış. Kasasında milyonlarca parayla Seferihisar'a bağlanan beldelerin kaynakları azalırken borçları 120 Milyon TL'yi aşmış.

Ama biz dersimizi çalıştık
Geçtiğimiz günlerde sel felaketi yaşandı. Altyapı olmadığı için Doğanbeyli Ürkmezli kardeşlerimiz mağdur oldu. 10 yıldır iktidarsın hala yapacağız diyorsun. Bu memlekette 350-400 kişiyi iş ve aş sahibi yapan, hizmet eden Aziz Kocaoğlu’na Osman Ürkmez’e selam veremez hale geldiler.

Ürkmez'i Ürkmez'den yöneteceğiz!

Buradan Halil Çadır’a Halil Küçükkural’a selam olsun. Kasasında milyonlarca lira parayla Seferihisar’a bağlandı. Sonuç ne oldu? Ürkmez’in, Doğanbey’in, Payamlı’nın en büyük sorunu sahipsizliktir. Ürkmez artık sahipsiz kalmayacak, tüm sorunları çözülecek. Sanayi esnafımız artık yalanlardan bıktı. İmar planları ne halde bilmiyoruz, imar planlarını en kısa zamanda düzenleyip sanayi sitesini bitireceğiz. Sizlere şunu söylüyorum, Ürkmez'i Ürkmez'den yöneteceğiz!

Biz dersimizi çalışarak geliyoruz

Çocuklarımız için öyle bir kreş yapacağız ki, kendi evinize bırakmış gibi çocuğunuzu bırakacaksınız. Ürkmez’de işsizlik problemi kalmayacak. Bu yönetimin çalışma derdi yok. Edirne’den dünyanın öbür ucuna festivalden festivale koşuyorlar. Harcadıkları para hepimizin parası.

Ürkmezli, Doğanbeyli, Payamlılı kardeşlerimizin hep yanında olacağız

10. yıl marşını çalıyoruz diye bozuluyorlar. Atatürk sizin tapulu malınız mı? Bırakın Atatürk siyasetini. Atatürk hepimizin ortak değeri. Siz hizmetten bahsedin. Çocuklarımıza sanatı lafla değil, icraatla aşılayacağız.

10 yıldır bu ilçeyi yöneten Tunç Soyer, son 10 günde ilçeyi gezdiği kadar 10 yılda gezmemiştir. Adayına mı güvenmiyorsun? Milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Adayları hepiniz gelin.


YORUMLAR

  • 0 Yorum