Reklam
Reklam

Gümüldür Spor Sezona Çok iddaalı başladı

2019-2020 İzmir 1.amatör futbol sezonunu Gümüldür Spor açtı. Kulüp Başkanı Hayrettin Ulu ve ekibi Gümüldür sporu başarıya taşımak için daha çok çalıştıklarını belirtti.  

Gümüldür Spor Sezona Çok iddaalı başladı

2019-2020 İzmir 1.amatör futbol sezonunu Gümüldür Spor açtı. Kulüp Başkanı Hayrettin Ulu ve ekibi Gümüldür sporu başarıya taşımak için daha çok çalıştıklarını belirtti.  

Gümüldür Spor Sezona Çok iddaalı başladı
07 Ağustos 2019 - 16:23

İlk maçın 15 Eylül'de deplasmanda Çırpı Doğan ile, 2. Maçımız 22 Eylül Pazar Günü bölgesel Derbi Gümüldürspor – Özderespor arası yapılacağını söyleyen Hayrettin Ulu, sporculara başarılar diledi. 
    Konuşmasına devam eden Ulu, tesis haricinde tüm giderlerini kendi imkânları ile yaptıklarını dile getirdi.  Ayrıca, “Forma, servis ve diğer imkânlarını yönetim kadromuz ile sponsoruz. Biz istiyoruz ki yeni nesil çocuklarımız da sporla sosyal aktiviteler ile daha çok vakit geçirsin. Bunun içinde elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yönetim kurulumuz Gümüldür Spor'a 2016-2017sezonunda göreve geldik. Göreve geldikten 1 sene sonra 2017-2018 sezonunda şampiyon olarak takımımız 1.amator kümeye çıkardık. 1.amatör kümedeki ilk yılımızda play off u son haftada kaçırdık. Bu donemde altyapımıza çok önem verdik. Tecrübeli teknik direktör Hasan Yüksel hocamızla anlaşma sağladık. 6 ayda 3 yarışmacı takım kurduk. U11 ve u12 liglerine katildik. Çocuklarımız bu liglerde büyük ilce takımlarına karsı çok iyi mücadele ettiler. U15 tahkimimizi kurduk. Önümüzdeki yıl 2019-2020 futbol sezonunda 5 kategoride yarışmalara katılacağız. Bunları yaparken kimseden destek almıyoruz. Bir mahalle takımı olarak büyük ilce takımları ile başa baş oynuyoruz. Altınordu futbol kulübü ile felsefe kardeşliği takımlarına üye olduk. Altınordu ile işbirliği yapıyoruz Gümüldür Spor'da yetişen yetenekli oyuncularımız Altınordu formasını giyecekler. Altınordu futbol okullarındaki yetenekli gençlerde Gümüldür Spor forması altında maçlara çıkıp maç yeteneklerini geliştiriyorlar. Anlayacağınız altyapı da çok büyük islere imza atıyoruz. Bunun meyvelerini 4-5 sene sonra inşallah alacağız. İnandığımız yolda başarılı bir şekilde emin adımlarla gidiyoruz. A takımda 22 kişilik kadromuzun 17 si Gümüldürlü kardeşlerimiz oluşturmaktadır.” dedi.

Hocalarımız; 
A Takım: Hasan yüksel
U15: Özgür Öztürk
U 13/12/11: Ömer Karabulut

Yönetim Kurulu

Başkan : Hayrettin Ulu
Yöneticiler:
-Ferudun Barkan
-M.Davut Uruz
-Sabri Çetin
-Murat Akmaral
-Kazım Parlak
-Koray Hepyılmaz
-Sefer Birgül
-Osman Duman 

YORUMLAR

  • 0 Yorum