Reklam
Reklam

Yetişkin; "Tepecik'in imar sorununu çözeceğiz"

Millet İttifakı ve Cumhuriyet Halk Partisi Seferihisar Belediye Başkan Adayı İsmail Yetişkin, Tepecik’te kalabalık bir miting düzenledi.

Yetişkin; "Tepecik'in imar sorununu çözeceğiz"

Millet İttifakı ve Cumhuriyet Halk Partisi Seferihisar Belediye Başkan Adayı İsmail Yetişkin, Tepecik’te kalabalık bir miting düzenledi.

Yetişkin;
29 Mart 2019 - 09:57

Millet İttifakı ve Cumhuriyet Halk Partisi Seferihisar Belediye Başkan Adayı İsmail Yetişkin, Tepecik’te kalabalık bir miting düzenledi.

Millet İttifakı Adayı İsmail Yetişkin Tepecik Mahallesi’nden seslendi. Mitinge CHP İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İzmir Milletvekili Bedri Sertel, CHP İlçe Başkanı Senem Gürer Solak, meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yetişkin, “Her işçimize maaşı ile birlikte ödenen ikramiyenin tamamı olan bordroyu ellerine alıp dolaştırıyorlar, onlar sendikal hak nedir bilmezler o yüzden gene karalamaya çalışıyorlar” dedi.

Seferihisar Belediye Başkan Adayı İsmail Yetişkin; "Sevgili Tepecikliler kısa bir süre önce okulumuzda bir yangın felaketi yaşadık. Kimsenin burnu kanamadan atlatıldı ve belediye ekiplerimiz okulun bütün temizliğini, boya ve badanasını yapıp kısa bir sürede hizmete açıldı." dedi.

Tepecik Mitinginden seslenen Millet ittifakı Yetişkin, şöyle konuştu; “Okulumuzda biliyorsunuz bir yangın felaketi yaşandı. Okulun bütün temizliğini yaparak eğitime açtılar. bu desteklerinden dolayı belediye ekiplerimize teşekkür ediyorum. Bu arada okulumuzu yapan turgay Nişancı amcamıza Allah razı olsun Allah rahmet eylesin diyorum.
Turabiye mitinginde Nişancı, dostum konuşmuş kayınvalidem vefat etti. Sağ olsun ziyaretime geldi. Demiş ki, Tunç Başkan yoktu. Tunç Soyer, Büyükşehir belediye başkan adayı yoğun programı evime geldi taziyede bulundu sağ olsun, var olsun. Sen benim kayın validemin vefatını siyaset malzemesi yaptın ya onu da halkıma sunuyorum.
Ak parti adayından hiç parti amblemi gördünüz mü? Ben gururla İsmail Yetişkin olarak İl başkanım vekillerim ile çıkıyorum. Ben herkesin Seferihisar halkının belediye başkanı olmaya geliyorum.
Vekillere gelmeyin yoksa burada oyum düşer diye getirmiyormuş aday, biz korkmuyoruz Seferihisar için buradayız.
 

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İsmail Yetişkin’e destek olmak için Cumhuriyet Halk Partisi Seferihisar İlçe Başkanlığı tarafından Tepecik Mahallesinde düzenlenen mitinge katıldı.

Yücel, burada yaptığı konuşmada, CHP ve CHP’li Belediyeler hakkında iddialarda bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi’ne yüklendi. Yücel “Seferihisar havasıyla, suyuyla, doğasıyla ve tarihi ile cennetten bir köşe. Seferihisar’ın bu kadar güzel ve yaşanılır bir ilçe olmasının sebebi de sizlersiniz. Sayın Tunç Soyer Seferihisar’a 10 yıldır onuruyla, başarıyla, şerefeyle hizmet etti ve biz onu İzmir Büyükşehir Belediye başkanı yapacağız. Seferihisar’dan bir marka kent yarattı. Seferihisar’ı Türkiye’ye değil Avrupa’ya ve Dünyaya tanıttı. Bugün 31 Mart akşamı bu bayrağı çok değerli isime teslim edecek. Geçmişi ile ailesi ile partimize vermiş olduğu hizmet ile ve emeği ile Seferihisar’da ki başaralı çalışmalarıyla sayın İsmail Yetişkin bu bayrağı bu nöbeti sayın Tunç Soyer’den devir alacak. Sevgili dostlarım değerli yol arkadaşlarım İsmail başkan sizin içinizden biri Seferihisar’ın öz evladı, dürüst, çalışkan, doğduğu ve doyduğu kente bugünden sonra sizlere hizmet etmek için sizlerin huzurunda. Türkiye’nin, İzmir’in Cumhuriyet Halk Partisine ihtiyacı var ve Seferihisar’ın da İsmail Yetişkin’e ihtiyacı var. Seferihisar’a vermiş olduğumuz onurlu hizmet daha da artarak devam edecek. Seferihisar daha da büyüyecek. Seferihisar hizmetlere boğulacak. İzmir’de de Seferihisar’da ada martın sonu bahar olacak “ dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum