Reklam
Reklam

Resmi Gazete'de yayımlandı! 10 kaymakamın yeri değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan kararlarla, çeşitli kurum ve kuruluşlarda görevden alma ve yeni atamalar yapıldı. İzmir'in 10 kaymakamının yeri değişti.

Resmi Gazete'de yayımlandı! 10 kaymakamın yeri değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan kararlarla, çeşitli kurum ve kuruluşlarda görevden alma ve yeni atamalar yapıldı. İzmir'in 10 kaymakamının yeri değişti.

Resmi Gazete'de yayımlandı! 10 kaymakamın yeri değişti
12 Ağustos 2022 - 11:50

Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi'ne göre 13 ile yeni emniyet müdürü atandı. Diyarbakır ve Giresun emniyet müdürleri merkeze alındı.

Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın Polis Başmüfettişi, Giresun İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay Emniyet Genel Müdürlüğü Belge Yönetimi ve Koordinasyon Daire Başkanı,
Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya Diyarbakır İl Emniyet Müdürü, Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş Sakarya İl Emniyet Müdürü, Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Orhan Çevik Antalya İl Emniyet Müdürü, Emniyet Genel Müdürlüğü Belge Yönetimi ve Koordinasyon Daire Başkanı Recep Güzel Yazıcı Giresun İl Emniyet Müdürü, Vekaleten Karabük İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Kadir Yırtar Karabük İl Emniyet Müdürü, Vekaleten Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Hakan Sıralı Kütahya İl Emniyet Müdürü, Vekaleten Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Ali Loğoğlu Nevşehir İl Emniyet Müdürü, Vekaleten Siirt İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Hakan Yıldırımoğlu Siirt İl Emniyet Müdürü, Vekaleten Sinop İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Tarıkhan Çetiner Sinop İl Emniyet Müdürü, İstanbul Terörle Mücadeleden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Polis Başmüfettişi Kayhan Ay Kastamonu İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

cumhurbaskani-erdogan-imzaladi-izmir-de-10-kaymakamin-yeri-degisti-h115126-d0c2b.jpg

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 422 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan, hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 422 Mülki İdare Hizmetleri sınıfında görev yapan vali yardımcısı, kaymakam, bakanlık merkez teşkilatında görevli olanlar ile hukuk müşavirlerinin yeni görev yerleri liyakat ve kıdemleri esas alınarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile atandı.

329 kaymakamın görev yerleri değiştirildi

1. sınıf ilçede görev yapan 46, 2. sınıf ilçede görev yapan 37, 3. sınıf ilçede görev yapan 43, 4. sınıf ilçede görev yapan 104, 5. sınıf ilçede görev yapan 38, 6. sınıf ilçede görev yapan 61 olmak üzere toplam 329 ilçe kaymakamının görev yerleri değiştirildi.
İstanbul'da 12, Ankara'da 4, İzmir'de ise 10 kaymakamın görev yerleri değiştirilirken, kayyumluk görevi de icra eden kaymakamlardan 12'si farklı görevlere atandı, yerlerine yeni kaymakamların ataması yapıldı.

İŞTE GİDENLER GELENLER

Dikili kaymakamı Alper Faruk Güngör - Manisa Alaşehir Kaymakamı

İstanbul Zeytinburnu Kaymakamı Zekeriya Güney - Aliağa Kaymakamı

Bursa Nilüfer Kaymakamı Avni Oral - Bergama Kaymakamı

Kahramanmaraş Elbistan Kaymakamı Özkan Demir - Karşıyaka Kaymakamı

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Tüköz - Foça Kaymakamı

Bergama Kaymakamı Musa Kaşıkçı - İstanbul Sultanbeyli Kaymakamı

Konya Ulu Kaymakamı Ali Edib Budan - Dikili Kaymakamı

Seferihisar Kaymakami Naci Aktaş - Ankara Etimesgut Kaymakamı

Bayındır Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk - Trabzon Sümene Kaymakamı

Nevşehir Ürgüb Kaymakamı Mehmet Maraşlı - Çeşme Kaymakamı

Artin Afhavi Mehmet Şerif Olcaş - Seferihisar Kaymakamı

Karaburun Kaymakamı Serap Özlem Çetin - Şanlıurfa - Haliliye Kaymakamı

Ezincan Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç - Karaburun Kaymakamı

Erzurum Olur Kaymakamı Abdurrahman Çelebi - Kınık Kaymakamı

Adıyaman Gerger Kaymakamı Emin Kaymak - Bayındır Kaymakamı

Foça Kaymakamı Ali Çetin - Eskişehir Vali Yardımcısı

Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman - Samsun Vali Yardımcısı

Kınık Kaymakamı Erol Türkmen - İzmir Vali Yardımcısı

Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır - Aydın Vali Yardımcısı

Çeşme Kaymakamı Ünal Çakıcı - İzmir Vali Yardımcısı

Erzurum Üzümlü Kaymakamı Nur Sevinç Özbek Çakas - İzmir Vali Yardımcısı

İzmir Vali Yardımcısı Hulisi Doğan - Kocaeli Vali Yardımcısı

İzmir Vali Yardımcısı Sultan Doğan - Bursa Vali Yardımcısı

YORUMLAR

  • 0 Yorum