Reklam
Reklam

Patuli Veteriner Kliniği Seferihisar'da açıldı

Seferihisar’da tam teşeküllü veteriner kliniği hizmete açıldı.

Patuli Veteriner Kliniği Seferihisar'da açıldı

Seferihisar’da tam teşeküllü veteriner kliniği hizmete açıldı.

Patuli Veteriner Kliniği Seferihisar'da açıldı
02 Mayıs 2019 - 12:51

Kliniğinin açılışını Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin yaptı.
 
Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin açılış konuşmasında, “Açılışını gerçekleştirdiğimiz Patuli’nin sevgili sahibi Kerim Kesici arkadaşımız ve değerli ailesini uzun yıllardan beri tanıdığımız bir ailedir. Öncelikle kendisine burada güzel bir hizmet vereceğine inandığım bu yerde müşterilerine kendi branşında hizmet verecektir. Böyle güzel bir mekânın ve hayvan dostlarının olması çok güzel Kerim Bey’e de teşekkür ediyorum. Burası onlar için bir iş kapısı olacaktır. Bizler kendisine ve personeline burada hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum” dedi.

Açılış sonrası açıklamalarda bulunan Veteriner Hekim Kerim Kesici, son derece heyecanlı olduğunu belirterek ''İlçemizde gerek evde gerekse sokakta daha bilinçli evcil hayvan bakımı konusunda elimizden gelen gayreti göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bizler yaşatmak için varız. Minik dostlarımız iyi oldukça bizler de her zaman iyi oluyoruz. Bu manada kliniğiz tüm donanımımızla 7/24 ulaşılabilir hizmet ile sizlerin yanında. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımız İlhan Abay’a, Seferihisar Belediye Başkanımız İsmail Yetişkin’e ve Seferihisar halkına teşekkür ediyorum" dedi.

Ayrıca açılış günü sahipsiz hayvanlar için başlatıldığı mama bizden su sizden kampanyası da büyük ilgi gördü. Sokak hayvanlarına bir kap su verin bizlerde mama ücretsiz verelim diyen Kerim Kesici, “Bu proje de SEHAYDER Başkanı Fevziye Özkan ile birlikte gerçekleştirdik. Çok güzel dönüşler alıyoruz. Bu da bizi çok memnun etti.” Dedi. 

Veteriner Hekim Kerim Kesici de “Patuli ismi adı altında ilçeye kazandırdığımız bu işyerimizde hayvanlara yönelik tanı, teşhis, tedavi, aşı takibi, yoğun bakım, doğum, jinekoloji, laboratuvar ve pet kuaför hizmetlerini değerli müşterilerimize sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Patuli Veteriner Kliniği İzmir Caddesi İlçe Emniyet Müdürlüğü karşısında hizmet veriyor.

Patuli Veteriner Kliniği'ne 7/24 ulaşmak için 0232 743  5335 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum