Reklam
Reklam

Nişancı, Son Mitingini Merkezde gerçekleştirdi

Türkiye 31 Mart Pazar günü sandık başına gitmeye hazırlanırken, siyasi parti liderleri ise uzun süren seçim kampanyasında yoğun mesai harcadı.

Nişancı, Son Mitingini Merkezde gerçekleştirdi

Türkiye 31 Mart Pazar günü sandık başına gitmeye hazırlanırken, siyasi parti liderleri ise uzun süren seçim kampanyasında yoğun mesai harcadı.

Nişancı, Son Mitingini Merkezde gerçekleştirdi
30 Mart 2019 - 01:08

Türkiye 31 Mart Pazar günü sandık başına gitmeye hazırlanırken, siyasi parti liderleri ise uzun süren seçim kampanyasında yoğun mesai harcadı.

Cuma günü Son mitinglerini gerçekleştiren Cumhur ittifakı adayı Hamit Nişancı meydan mitingiyle noktaladı.

Toplam 6’şer mitingle seçimi tamamlayan adaylar çalışmalarını ve Seferihisar için yapacakları projelerini anlattılar. 

Cumhur ittifakı adayı Hamit Nişancı, Meydan mitinginde coşkuyla karşılandı.

Ahmet aydın konuşmasında yapılan anketler ile önde olduğumuz belli oldu seçime 2 gün kala daha çok çalışıp farkı arttırmak için de elimizden geleni yapacağız dedi. Karşı tarafın verdiği iftira ve metanetler kalıp kendileri 10 senedir hiç bir şey yapmayan, bir belediyeye karşın bizler çok çalışıp çocuklarımıza güzel bir gelecek yapacağımıza söz veriyorum. Seferihisar Belediyesi çalışan kardeşlerim, maaşlarınızı günü gününe ödeyeceğiz. Her zaman yanındayız üretici pazarınız kapanmayacak, işgaliye bedeli almayacağız. Emeğinizle büyütmeye devam edeceğiz. Devletin desteği arkamıza alarak bu tarihi fırsatı kaçırmayacağız bu destanı hep birlikte yazmaya var mısınız hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum.

Ardından Hamit Nişancı Meydan konuşmasında; coşkulu karşılamada bayraklar ellerinde marşlarla coşan vatandaşlar alkış ve tezahüratlar ile Hamit Nişancı’ya destek mesajı verdi. Pazar günü akşamı bu saatlerde belediye başkanınız olarak sesleneceğiz. Seçim bürosunu açtığımız akşam hatırlıyor musunuz, böyle kalabalık ile başlamıştık, ardından Sığacık mitinginde çoğalarak arttık. 6 miting yaptık. Memleketin uyanışa geçtiğini, balkonlardan pencerelerden bizi izleyen vatandaşlarımız vardı. İsyan ediyordu benim memleketim, yollara hizmetsizliğe üzülüyor benim memleketim. Hiçbir zaman sataşmadan kalp kırmadan yürüttük bu seçimi kimsenin siyasal görüşünü sormadık. Ulamıştan, ürkmezden, Çamtepeden, Gölcükten, Gödenceden, Beylerden, Düzceden, Orhanlıdan, Tepecikten, Payamlıdan tüm gelen vatandaşlarımıza selam olsun. 

Memleketimin eksiklerini saymakla bitiremeyiz. Akarcanın sahilini yollarını biliyoruz. Benim için ailemiz için birlikte çalışmak için var mısınız Seferihisar bu bize verdiğiniz pozitif enerjiyi doğru kullanacağız. Seferihisar’da Biz basın masası programında konuk olduk. Dersimize çalışarak çıktık. Programlar icraatlardan bahsettik neden birlikte çıkmadık. Neden gelemiyorsunuz halının altı karışık biz biliyoruz. Yaşananları görmedik mi? Neden halkın istediği aday olan Aydın Güney’i çıkarmadınız? Ben çalış ailesiyle 20 sene ayrı ayrı politika yaptık. Değerli Etem Çalış büyüğüme selam gönderiyorum. Çünkü bizi ilçeye zarar vermeyiz. Biz bu ilçeye nankörlük edemeyiz hepimiz bu ilçeye hizmet etmek için var gücümüzle çalıştık. Memlekete hizmet etmek için varız. Hepimiz bir aileyiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum