Pehlivan hesabından yaptığı yazılı açıklamada; "Seferihisar Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için Seferihisar Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ettiğimi tüm dostlarıma ve kamuoyuna sunarım. Belediye Başkanımız İsmail Yetişkin ile birlikte Seferihisar için çalışmaya devam edeceğiz. Yıllardır beraber çalıştığım Seferihisar Belediyesi’nin tüm emekçilerine teşekkür ediyorum. Yolumuz açık olsun." İfadelerini kullandı.
![](https://www.olusumhaber.com/images/files/2023/12/6569f5312a5d6.jpeg)