Reklam
Reklam

Emniyet ve Milli Eğitim Müdürlüğü yeni tedbirleri açıkladı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü yeni eğitim öğretim yılı için bir araya geldi.

Emniyet ve Milli Eğitim Müdürlüğü yeni tedbirleri açıkladı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü yeni eğitim öğretim yılı için bir araya geldi.

Emniyet ve Milli Eğitim Müdürlüğü yeni tedbirleri açıkladı
22 Eylül 2022 - 16:32

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü 2022-2023 eğitim öğretim döneminde alınacak tedbirleri görüşmek üzere bir araya geldi.

Çocuk Şube Müdürü, 3. Sınıf Emniyet Müdürü Süheyda Tuğbay, yaptığı sunumda 2022-2023 eğitim öğretim yılında Güvenli Okul Protokolü kapsamında okul çevrelerinde genel asayiş ve trafik yönünden alınan gerekli tedbirleri açıkladı.

haber-fotosu-1.jpg

İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan ise eğitim öğretim faaliyetleri açısından okullar hakkında bilgi verdi. Erarslan, İl Emniyet Müdürlüğü ile okul güvenliği ve trafik güvenliği başta olmak üzere işbirliği halinde çalışmaların yeni eğitim öğretim yılında da devam edeceğini söyledi. Erarslan ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul yöneticilerine, öğretmenlere ve öğrencilere yönelik yapılan çalışmaları açıkladı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, 2022-2023 eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni ederek sözlerine başladı. Yentür, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’ne çalışmalara verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti. Eğitim yöneticilerinin yapılan çalışmaların hayat geçirilmesinde önemli bir rolü olduğuna dikkat çeken Yentür, yeni eğitim öğretim yılında İl Emniyet Müdürlüğü ile ortak çalışmaların süreceğini belirtti.

İzmir İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne de İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek her zaman işbirliği halinde olunacağını vurguladı.

Toplantıya, İzmir İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücaht Yentür, Çocuk Şube Müdürü, 3. Sınıf Emniyet Müdürü Süheyda Tuğbay, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İlker Erarslan ve Mehmet Tahir Büdün, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mevlane Akdeniz, emniyet personeli ve eğitim yöneticileri katıldı.

Toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerinin değerlendirilmesi ile sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum