Reklam
Reklam

Ballılar Kasap açıldı "İşimiz Et Görevimiz Lezzet"

Hem üretici hem de tüketici yararına başarılı çalışmalar yaparak her kesimin takdirini toplayan Ballılar Çiftliği, kendi kuruluşu olan Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri’yi hizmete açtı. En taze ve sağlıklı kendi ürettikleri ürünlerle hizmet veren Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri, tüm ürünlerindeki birinci kalite ve uygun fiyat politikasıyla da dikkat çekiyor.

Ballılar Kasap açıldı "İşimiz Et Görevimiz Lezzet"

Hem üretici hem de tüketici yararına başarılı çalışmalar yaparak her kesimin takdirini toplayan Ballılar Çiftliği, kendi kuruluşu olan Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri’yi hizmete açtı. En taze ve sağlıklı kendi ürettikleri ürünlerle hizmet veren Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri, tüm ürünlerindeki birinci kalite ve uygun fiyat politikasıyla da dikkat çekiyor.

Ballılar Kasap açıldı
05 Mayıs 2019 - 15:52

Seferihisar ilçesi et ve şarküteri sektöründe yeni bir işletmeye daha kavuştu. Süleyman Ballı ve oğulları Hüsnü Ballı, Mehmet Ballı ve Sadık Ballı kardeşlerin sahibi olduğu Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri hafta sonu Pazar günü yapılan bir açılış töreni ile hizmete girdi.
Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküterinin açılışına, Seferihisar Garnizon komutanı Levent Aksoy, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Seferihisar CHP ilçe Başkanı Senem Gürer Solak ve çok sayıda davetli katıldı.

İSMAİL YETİŞKİN; “BÖYLE MEKÂNLAR BENİ HEYECANLANDIRIYOR”
Ballı ailesinin güzel mekânının açılışını yaptığı için çok mutlu oluştuğunu ifade eden Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Böylesine güzel ve büyük mekânların açılışlarında çok büyük heyecan duyuyorum. Süleyman Ballı, oğulları ve ailesi kendileri çok yakın aile dostumdur. Seferihisar’ımızın değerli aileleridir. Mekânlarını gezdim gerçekten Seferihisar’ımıza yakışacak bir mekân yaratmışlar. Bir kez daha onlara teşekkür ediyorum. Bol kazançlı bol müşterili bir mekân olsun. Her şey için teşekkür ederim. Şimdiden tebriklerini sunuyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Başkan İsmail Yetişkin mekânın kurdelesini keserek açılışını gerçekleştirdi.

Seferihisar ilçesinde Şehit General Temel Cöz Caddesinde (Anı Evi Yanı) hizmete açılan Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri’de, alanında uzman kişilerce işlenen yüzde 100 Seferihisar bölgesinde üretilen et ve et ürünleri, kalitesi ve fiyatıyla da dikkat çekiyor. Perakende ve toptan satışların da yapıldığı Ballılar Gıda Kasap ve Şarküteri ile artık Seferihisar’da hem üretici hem de tüketici kazanmaya başlayacak. 

Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri’de reyonlarında tüm et ürünlerinin yanı sıra ev yapımı özel harçla hazırlanmış köfte, sucuk, sosis gibi damak tadınıza tat katacak ürünler de yer alıyor.


BALLILAR KASAP’TA “İŞİMİZ ET GÖREVİMİZ LEZZET”
Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri’yi Seferihisar’ın hizmetine sunabilmek için uzun zamandır titizlikle çalıştıklarını ve nihayet şarküterinin hizmete başladığını ifade eden Ballılar Çiftliği sahiplerinden Hüsnü Ballı, ürün ve hizmetler hakkında açıklamalarda bulundu. Ballılar Çiftliği kendilerine ait çiftliklerinde ürettikleri ve besledikleri küçükbaş ile büyükbaş hayvanları, veteriner kontrolünde kesimi yapıldıktan sonra aracısız olarak üretimden tüketiciye et satışı yaptıklarını söyledi. Hüsnü Ballı, hijyen şartlarına önem verdiklerini de belirterek müşterilerinin, soğuk hava deposunu da görebileceklerini ifade etti.

SEFERİHİSAR HALKI GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SÜT İÇEÇEK
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetiminde Ballılar Çiftliği’nden elde edilen sütler de soğuk zincir bozulmadan Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri’de satışa sunuluyor. El değmeden, hava ile teması olmadan sağımı yapılan, hiçbir işleme tabi tutulmadan ve içerisindeki önemli değerler muhafaza edilerek, gelişmiş ülkelerin standartları üzerinde üretilen, yüzde 100 doğal çiğ sütler, Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri’de yer alan Süt Matik ile hijyen koşullarında tüketiciyle buluşuyor. Hüsnü Ballı Seferihisar halkının artık gönül rahatlığıyla süt içilebileceğini söyledi. 

YÖRESEL ÜRÜNLER DE SATIŞTA
Tüketiciler artık Ballılar Çiftliği Kasap ve Şarküteri’de sadece et ve süt ürünleri değil, Seferihisar’ın önemli tarımsal ve ekonomik değerleri olan, çeşitli kurumlarca kaliteleri belgelenmiş, ihtisaslaşmış üretilen zeytin, peynir ve peynir çeşitleri, zeytinyağı, bal, reçel, köy yumurtası gibi ürünleri de temin edebilecekler.

SÜLEYMAN BALLI HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Yıllardır Ballılar Çiftliği olarak verdiği hizmetlere bundan sonra yanında kasap olarak da devam edeceklerini söyleyen işletme sahibi Süleyman Ballı; “Öncelikle beni yalnız bırakmayan çocuklarıma, aileme ve başta olmak üzere tüm davetlilere katılımlarımdan dolayı teşekkür ediyorum”.  dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum