Reklam
Reklam

Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın; "Seferihisar Hep birlikte güzel olacak"

Seferihisar Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, göreve geldiği günden bu yana bölge için sayısız faaliyetlerde bulunmaya devam ediyor.

Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın; "Seferihisar Hep birlikte güzel olacak"

Seferihisar Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, göreve geldiği günden bu yana bölge için sayısız faaliyetlerde bulunmaya devam ediyor.

Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın;
21 Mayıs 2020 - 11:43

Amacımız Seferihisar’ın geleceğine bir nebze olsa ışık tutmak, bunun içinde elimizden ne geliyorsa yapacağız, diyen Aydın, korona virüsü süresi boyunca Ak Parti İl Başkanıyla istişarelerde bulunarak ilçe teşkilatımız ve üyelerimizle vatandaşlarımızın yanlarında olduk. Her zaman vatandaşlarımızın yanınızdayız” dedi. Ramazan Ayı sebebiyle de ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olduklarının belirten Aydın, onların sadece bir ay değil 12 ay boyunca yanlarında olacağız. Birlik beraberlik ortamı yaratmaya çalıştığımız şu günlerde herkes üzerine düşen görev ve sorumluluklarını yerine getirse daha güzel olacak.” Dedi.

Seferihisar’a yeni müjdesini sosyal medyadan duyurdu
Geçtiğimiz günlerde karayolları bölge müdürü ile görüşme yapan Aydın, Seferihisar Sanayi kavşağındaki projeyi gündeme getirdi. Yaptığı sosyal medya paylaşımından duyuran Ahmet Aydın şöyle yazdı;   “Merhaba yeni yaşım, Öncelikle doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür ederim. Bugün aldığım en güzel doğum günü hediyesi Karayolları Bölge Müdürümüz Sayın Arif Çobanoğlu’yla yaptığımız telefon konuşmasında, üzerinde uzun zamandır çalıştığımız ilçemizin girişinden itibaren Tepecik Mahallesi’ne kadar ana yol hattının, kaplama, kavşak, köprü, kaldırım, peyzaj, aydınlatma çalışmalarının bayramdan sonra başlaması müjdesidir. Kendisine tüm Seferihisar adına teşekkürlerimizi sundum.” Dedi.


 
AHMET AYDIN’DAN “RAMAZAN BAYRAMI” MESAJI
"Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle bu yıl ziyaretlerin olmadığı, nesillerin bir araya gelemediği farklı bir Ramazan Bayramı kutlayacağız. Ancak tüm olumsuzluklara rağmen bayram heyecanı evlerimizden eksik olmasın" dedi.
Bayramlaşmanın önemli geleneklerimizden olduğunu anımsatan Ahmet Aydın, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Bu köklü geleneğin yaşaması için yeni kuşaklara her fırsatta birlik ve beraberliğin önemini, büyüklerimize saygının, küçüklerimizi koruyup gözetmenin bizi biz yapan değerler olduğunu anlatmalıyız. Sağlığın ve neşenin ülkemizden ve evlerimizden eksik olmadığı, nice bayramları ailelerimizle, sevdiklerimizle huzur ve mutluluk içinde geçirmemizi dilerim" 


YORUMLAR

  • 0 Yorum