Reklam
Reklam

Ak Parti Seferihisar İlçe başkanı Ahmet Aydın'dan proje atağı

Yerel seçim bittikten sonrasında adeta bir seçim hazırlığı gibi aktif çalışmalarıyla sosyal medyadan takip edilen, Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, izlenimleriyle dikkat çekiyor.

Ak Parti Seferihisar İlçe başkanı Ahmet Aydın'dan proje atağı

Yerel seçim bittikten sonrasında adeta bir seçim hazırlığı gibi aktif çalışmalarıyla sosyal medyadan takip edilen, Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, izlenimleriyle dikkat çekiyor.

Ak Parti Seferihisar İlçe başkanı Ahmet Aydın'dan proje atağı
17 Eylül 2019 - 11:48

Yaptıkları çalışmaları Oluşum Haber’e anlatan Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, şunları söyledi. “Bizler Ak Partinin Hükümet temsilcileri olarak sadece parti içi düzenleme yapmak değil, yaşadığımız şehre bir şeyler kattığımız zaman hizmet etmiş oluruz.” Dedi.
  Seferihisar’a müjdeli haberler veren Aydın, “Bakanlarımız ve üst düzey yöneticilerimiz ile ziyaretlerimiz ve görüşmelerimiz devam ediyor. Bizimkisi bir seçim yarışı değil amacımız Seferihisar’ımız için güzel işler başarmaktır.” Dedi.  Bizler bu doğrultuda ziyaretlerine gittiğimizde güzel müjdeler ile dönüyoruz.
AK PARTİ SEFERİHİSAR İLÇE BAŞKANINDAN YURT MÜJDESİ
Sosyal medya dan takip ettiyseniz, en güzel müjdelerden birini vermek isteyecek olursak, ilçemize ortalama 2000 yatak kapasiteli yurt müjdesini vermek isterim. Yarımada Bölgemizde Önemli Bir Faaliyet Yürüten Dokuz Eylül Üniversitesi Seferihisar Fevziye Hepkon Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunu ve Müdürü Doç. Dr. Turgay Bucak'ı; İzmir Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya, İl Başkan Yardımcımız Hamit Nişancı ve İlçe Yönetimimiz ile Birlikte ziyaret ettik. Ürkmez Bölgesinde ki Dokuz Eylül Üniversitesi Kampının Öğrenci Yurdu Olarak Hizmete Devam Etmesi ve İlçe Merkezimize Yeni Öğrenci Yurdu Yapılması İle İlgili Çalışmaların Başlatılması Hakkında Görüşmeler Sağladık. Bizlerde bu konunun Takipçisi Olacağız.


Bir diğer gerçekleşecek olan projemizde halk kütüphanesi oluşturuyoruz
Bununla ilgili geçtiğimiz gün, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Murat Karaçanta'yı İlçe Yönetimimiz ile Birlikte Ziyaret Ederek, ilçemizde Halk Kütüphanemizin Açılması Çalışmaları ile İlgili Görüşmeler Sağladık. Oldukça başarılı geçti.İlçemiz için belki de en önemlisi Seferihisar Vergi Dairesi ve Necat Hepkon Devlet Hastanesinin Acil Servisini genişleterek daha çok hasta kapasiteli bir acil bölümü oluşturacağız.
 Aynı zamanda İzmir Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya, İl Başkan Yardımcımız Hamit Nişancı ve İlçe Yönetimimiz ile Birlikte; Cumhuriyet Başsavcımız Oğuzhan Sel'i Makamında Ziyaret Ettik ve İnşaatı Devam Eden Yeni Adliye Saray'ında İncelemelerde Bulunduk.
Yeni Adliye Sarayımızın İnşaatı 2019 Yıl Sonunda Bitecek ve 2020 Yılının İlk Ayında Hizmete Girecektir. 
Bununla birlikte Milli Eğitim bünyesinde Ürkmez ve Doğanbey bölgesine hizmet verecek kreş açıyoruz. Ayrıca Beceri Sanat Atölyeleri kapsamında çocuklar için atölyeler yapılacak.
  Yine ürkmezden konu açılmışken Ürkmez de bulunan sağlık ocağına yaz ayların da ilave poliklinik açılacak mevcut sağlık ocağının fiziki şartları iyileştirilip yaz ayların da 24 saat hizmet verecek. Böylelikle vatandaşlarımız hizmetten faydalanabilecek.

  Diğer çalışmalarımız zaten hem medyadan gerek sosyal medyadan duyurusunu yapmıştık. Orhanlı Köyündeki köprü ile ilgili bölgemizdeki İzmir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olan kullanılamaz durumdaki köprünün yapılması için; Sayın Valimiz Erol Ayyıldız ile kapsamlı bir görüşme gerçekleştirdik. Desteklerinden Dolayı Kendisine Teşekkür Ederiz.” Dedi.İlçemiz için yapımları süren çalışmalarımız
Seferihisar İzzet Gül Stadyumu futbol sahası çim ve saha düzenlemeleri yenilemeleri çok yakında başlıyor. İlçemize sıklıkla ziyarette bulunan Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, ve İl Başkan Yardımcımız Hamit Nişancı ile birlikte ilçe başkanlığımızda misafir etti. İlçemizde Yapılacak Olan Yatırımlarla İlgili Görüşmeler Sağladık.

TEŞKİLATIMIZ STK VE MUHTARLARIMIZ İLE İŞ BİRLİĞİNDEYİZ
Bunun haricinde STKlar ve Mahalle muhtarlarımız ile de istişare halindeyiz. İlçemize fayda sağlayacak her türlü faaliyet ve etkinliklerde olduğunu belirten Aydın, Kent Konseyi başkanı ile devamlı iletişim halinde olduklarının mahalle muhtarlarımız ile saha çalışmalarında da devamlı görüştüklerini eksiklerin not aldıklarının altını çizdi.  Sözlerine devam eden Aydın, “ ilçemizdeki Parti teşkilatımızın değerli yönetim kurulu üyeleri canla başla aktif çalıştığını görmek bizleri daha bir mutlu ediyor. Başarı ekip işidir. Gerek yönetim kuruluma gerekse bizimle anlayışı hizmet olan sivil toplum kuruluşlarına ve muhtarlarımıza da teşekkür ediyorum.” Dedi.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum