Reklam
Reklam

Yeşilçam'ı hatırlatan Cafe büyük ilgi gördü

Seferihisar hastane yolu üzerinde faaliyete geçen Cafe Asya geçtiğimiz Pazartesi günü hizmete başladı.

Yeşilçam'ı hatırlatan Cafe büyük ilgi gördü

Seferihisar hastane yolu üzerinde faaliyete geçen Cafe Asya geçtiğimiz Pazartesi günü hizmete başladı.

Yeşilçam'ı hatırlatan Cafe büyük ilgi gördü
14 Haziran 2019 - 17:15

Açılışa Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Seferihisar İlçe Tarım Müdürü Ali Özdemir, Seferihisar CHP İlçe Başkanı Sanem Solak, CHP ilçe kadın kolları ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılış konuşmasında konuşan Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Böyle güzel bir mekanı ilçemize kazandırdığınız için öncelikle Korhan & Suzan Aslanboğa çiftimize teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu ve bol kazançlı olmasını dilerim” dedi. Açılış kurdelası ardından misafirlere Özel yemekler, ikramlıklar ile eski yıllarda sunulan tabaklarda yemekler servis edildi.
Cafe Asya Yeşilçam’ın unutulmaz yıldızlarını hatırlatıyor. Kemal SunalTürkan ŞoraySadri AlışıkGülşen BubikoğluBanu AlkanMünir ÖzkulAdile NaşitAyşen GrudaKadir İnanır, Cüneyt Arkın, Emel SayınZeki MürenŞener Şen gibi birçok sinema yıldızının canlandırdığı film karakterlerinin resimlerinin bulunduğu cafe Asya büyük ilgi gördü. Yeşilçam’ın unutulmaz atmosferini canlandırılan kafe, Yeşilçam hayranlarının uğrak mekânı haline geldi.

Kafenin işletmecilerinden Korhan & Suzan Aslanboğa kafelerine göstermiş oldukları ilgiden oldukça memnun. Kafe müşterilerine Yeşilçam’ın unutulmaz sinema keyfini de Seferihisarlılara sunmayı hedefliyor.

SEFERİHİSAR’IN KAFEMİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİDEN DOLAYI OLDUKÇA MEMNUNUZ
Kafenin işletmecilerinden Korhan & Suzan Aslanboğa Oluşum Haber’e yaptığı açıklamalarında halkımızın cafemize güzel bir ilgi var. Burada Yeşilçam’da unutulmaz birçok sanatçımız bulunuyor. Yeşilçam kahramanlarını kefemizdeki dizaynındaki amacımız nostaljiyi hem çok sevmemiz hem de bölge de  bu konsepte bir işletmenin olmaması idi. Cafe Asya olarak Yeşilçam yıldızlarının resimlerin barındığı bir mekan olarak Seferihisar’da hizmet vermek istedik. İstanbul’dan geldik. Ve Seferihisar’ı çok sevdik. Kafemizde Yeşilçam yıldızların yanında inşallah yaz ayında Seferihisarlı hemşerilerimize Yeşilçam sineması ile buluşturacağız. Biz müştelerimiz  neleri seviyor ise onları kafemizde mutlu etmek amacıyla yansıtıyoruz. İşyerimize gelen müşterilerimiz Türk sinemasında "Sultan" lakabıyla anılan Türkan Şoray hanımın resmi ve Türk sinema tarihine damga vuran oyunculardan Kemal Sunal’ın resmi ve diğer usta sanatçılarımız ile bol bol fotoğraf çektiriyor.
Seferihisar’ın kafemize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan oldukça memnunuz. Müşterilerimiz kafemizde görmek istedikleri isimler arasında Türk sinemasının unutulmaz birçok isimleri ve resimleri yer alıyor. Özel yemeklerimizden tatmaları için halkımızı bu güzel konseptimize bekliyoruz” dedi.
 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum