Reklam
Reklam

Oluşum Medya yeni yıla büyük umutlarla giriyor 

Oluşum medya ailesi Sığacık'ta en nezih mekanlardan birisi olan No: 17'de muhteşem katılım ile kutladı.

Oluşum Medya yeni yıla büyük umutlarla giriyor 

Oluşum medya ailesi Sığacık'ta en nezih mekanlardan birisi olan No: 17'de muhteşem katılım ile kutladı.

Oluşum Medya yeni yıla büyük umutlarla giriyor 
29 Aralık 2019 - 18:27

Yarımadanın yerel gazetesi olarak 8 yıldır faaliyet gösteren Oluşum Medya dün akşam Sığacık Kale içinde No 17 mekanın da yılbaşı yemek balosu düzenlendi. 
Yılbaşı yemek organizasyonunu Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin katıldı. Ayrıca yemekte Seferihisar Ak Parti ilçe Başkanı Ahmet Aydın ziyaret ederek Oluşum Haber’e başarılar diledi. 
Yemeğe katılım sağlayanlar, Oluşum haber gazetesi imtiyaz sahibi Ezgi Yeşil, Yazı işleri müdürü Meriç Yeşil, Reklam müdürü Esra Sürer, Oluşum Aktüel dergimizin yeni üyesi dergi yardımcı editör Gamze Ertekin, köşe yazarlarından olan Seferihisar Kent Konseyi Başkanı Ekrem Gün, Seferihisar Akut Başkanı Vahdi Sarıkaya, Satı Erdoğan ve Muhammed Onur katılım sağladı. 
Eğlenceli yemek organizasyonda köşe yazarlarımızdan şair Satı Erdoğan şiir dinletisiyle büyük alkış aldı. Yemek sonunda Oluşum Haber gazetesi olarak pasta kesildi. Katılım sağlayan Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’e Oluşum Medya İmtiyaz Sahibi ve Eşi Meriç Yeşil ile birlikte katılımlarından dolayı plaket takdim edildi. 
Katılımından büyük mutluluk duyan Yetişkin, Oluşum Medya ailesine başarılar dileyerek objektif habercilik ve yerel basının ilçe de büyük önem taşıdığını belirterek 2020 yılının sağlık mutluluk ve hepimize uğur getirmesini diledi. 
Ezgi Yeşil konuşmasında, “2020 yılında hedeflerimizi arttıracağız. Bölgemize daha faydalı olabilmek için objektif habercilik ile daha iyi konumlarda olacaklarını söyleyerek, medya bünyemizde çalışan arkadaşlarıma ve kıymetli köşe yazarlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi. 
Köşe yazarlarına hediyelerini takdim ederek gecenin anısına hatıra fotoğrafı çekildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum