Reklam
Reklam

Eski Başkandan İnce’ye Tam Destek  

Eski Başkandan İnce’ye Tam Destek  

Eski Başkandan İnce’ye Tam Destek  
26 Mart 2019 - 10:11

Güzelbahçe Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Mustafa İnce’ye eski başkan Ertan Avkıran’dan tam destek geldi.
Seçime 5 gün kala kapı kapı sokak sokak dolaşan CHP Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Mustafa İnce, 1999-2009 arasında Güzelbahçe Belediye Başkanlığı yapan Ertan Avkıran’dan ‘arkandayım, yalnız değilsin başkan’ desteği geldi. Seçim çalışmalarını bir önceki dönem İzmir Milletvekili Musa Çam, CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, meclis üyesi adayları ile birlikte Güzelbahçe’de bulunan esnafları ziyaret ederek devam eden Mustafa İnce, eski başkan Ertan Avkıran’ı ticaret yaptığı iş yerinde ziyaret etti.
 
‘Mustafa İnce buranın evladı, değeridir’
Güzelbahçe bizim sevdamızdır diyen Ertan Avkıran, “benim 30 günlük bir DSP sürecim oldu ama ben 30 yıllık CHP’liyim. O süreçte bende adaydım ama partimiz Mustafa İnce’yi aday gösterdi bende bir ahde vefa olmasını isterdim bu yüzden DSP’ye geçtim. Yarıştık Başkan İnce kazandı ama ben tekrar yuvama, CHP’ye geldim. Yolun, yolumuz açık olsun, inşallah her şey güzel olacak. Seni tekrar Güzelbahçe Belediyesi’nin başında göreceğiz. Bizim sana ailece desteğimiz tamdır. Bizim isteğimiz de buranın evladı olan, değeri olan Mustafa İnce’nin tekrar seçilmesidir, CHP bayrağını gönderden indirmeden devam etmesidir.  Güzelbahçe’de yapacağın daha çok güzel şeyler olacak ona inanıyorum. Bu seçimde İzmir’in rekorunu da kıracaksın ve Güzelbahçe’yi İzmir’in birincisi yapacaksın buna inancım tamdır” diye konuştu.
Bu iyi dilekleri için Ertan Avkıran’a teşekkür eden Başkan İnce, günün anısına bir hatıra fotoğrafı çektirdi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum