Reklam
Reklam

Camikebir Mahallesi Muhtar Adayı Nevzat Kesici

Seferihisar Camikebir mahallesinde yaşayan Nevzat Kesici Muhtar adaylığını açıklaması ardından projelerini Oluşum Haber’le paylaştı.

Camikebir Mahallesi Muhtar Adayı Nevzat Kesici

Seferihisar Camikebir mahallesinde yaşayan Nevzat Kesici Muhtar adaylığını açıklaması ardından projelerini Oluşum Haber’le paylaştı.

Camikebir Mahallesi Muhtar Adayı Nevzat Kesici
25 Mart 2019 - 10:10

  Seferihisar Camikebir mahallesinde yaşayan Nevzat Kesici  Muhtar adaylığını açıklaması ardından projelerini Oluşum Haber’le paylaştı.

Gazetemizde açıklamada bulunan Nevzat Kesici, Türkiye’de ve Ege’nin incisi İzmir’de her şeyin değiştiğini belirterek, muhtarlık makamını da artık değiştiğini, artık bu zamanda muhtarların mahallesine büyük projeler yaptırması gerektiğini kaydetti.
 Köklü devlet geleneğinin ve demokrasinin mahallelerdeki temsilcileri olan muhtarlar ve adayları da 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler nedeniyle hummalı hazırlıklarını sürdürüyor.
  Çağdaş modern güler yüzlü bir mahalle için seçmenlerden destek istediğini söyleyen Nevzat Kesici; “Mahallemizin sorunlarını iyi biliyorum. Azalarımla birlikte çalışmaya geliyoruz. Gurur duyacağınız bir muhtar olmaya geliyorum" dedi.

  Seçilmesi halinde Camikebir mahallesinde ilklere imza atacağını belirten Kesici; “Seferihisar’ın yüz ölçümü ve en kalabalık Camikebir Mahallesidir. 31 Mart Yerel seçimlerinde 7bin civarında Camikebir Mahallesinde oy kullanıcak kişi sayısı vardır. 

Mahallenin her türlü sıkıntısını biliyorum. Amacım daha iyi yaşanabilir bir mahalle hale getirmek. Bizim en büyük sorunumuz Sanayi tarafındaki kavşak problemidir. Gözsüzler caddesindeki açık kanalizasyon üstünün düzenlenmesi ve kapatılması için gerekli görüşmeler birimler ile yapılacaktır. Mahalle aydınlatmaları yeniden düzenlenmesi için Elektrik dağıtım şirketi ile görüşeceğiz. 31 Mart seçimlerinde göreve gelen belediye başkanımızdan ara yolların yapılması için destek isteyeceğim. Tüm sokaklara çöp kutusu konulacak. İhtiyaç sahiplerine yönelik destek kıyafet oyuncak gibi malzemeleri temin edecekleri yerler oluşturacağız. Sorunları çözmek adına 7/24 Whatsapp hattı oluşturulacak. Doğalgaz bazı sokaklarda olduğundan dolayı bütün her yere yayılması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mahallemizdeki çalışkan ve yetenekli öğrencilere belediyemizden, iş adamlarımızdan ve hayırsever vatandaşlarımızdan burs isteyeceğiz. Hatta muhtarlık yardım fonu oluşturacağız. Maaşımında aynı şekilde bu fona aktarılacaktır. Mahallemizde bulunan okulların yönetimiyle görüşüp ihtiyaç sahibi çocuklarımızın kırtasiye ihtiyaçlarını sağlayacağım. Mahallemizde yaşlı, bakıma muhtaç ve ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımızı tek tek ziyaret ederek gıda, yakacak gibi yardımlardan faydalandıracağız. 7/24 açık telefon numarası ile vatandaşlarımızın yanındayız. Seçilecek olan belediye başkanıyla uyum içinde olacağız. Hasta ve yaşlıların evlerinde sağlık hizmeti almalarının yolunu açacağız. Mahalle sakinlerinin mal ve can güvenliği için emniyet güçleriyle işbirliği içinde olacağız. Camimizin ihtiyaç ve bakımları için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Sokak hayvanlarının karakayalara çok olması sebebiyle hayvan barınağı ile görüşülüp gerekli önlemler alınacaktır. "Oturan muhtar değil çalışan muhtar, olacağım" şeklinde konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum